dywanowe-realizacjanr01-01

Schody drewniane – w hołdzie naturalności

Solidne schody drewniane na Śląsku nie są tajemnicą firmową, której nie sposób poznać. Ufając doświadczonemu polskiemu producentowi, pracującemu jedynie na najwyższej klasie materiałach i surowcach, otrzymać można produkt na miarę nowoczesnych możliwości i oczekiwań. I takie są właśnie schody dostępne w asortymencie schody-orzesze.pl. Zdecydowanie warto poznać je nieco bliżej.

Rodzaje schodów – do wyboru, do koloru

Wysoka niezawodność konstrukcyjna, najwyższa jakość surowców oraz innowacyjna forma produktów – to trio najważniejszych cech schodów drewnianych dostępnych w ofercie producenta, firmy Jurrex. A wśród tych wyspecjalizowanych produktów dedykowanych naprawdę wymagającym klientom, polecają się następujące rodzaje schodów:

  • Dywanowe – minimalizm kształtów i nowoczesny design; bez zastosowania policzków; stopnice i podstopnice są tej samej grubości.
  • Policzkowe – klasyczne schody o bardzo solidnej konstrukcji, polecane zwolennikom stylu klasycznego i tradycjonalistom; zastosowanie policzków nośnych lub belek o grubości 4 cm.
  • Półkowe – oryginalne i piękne, choć nie będą pasować do każdego rodzaju ściany; przed ich montażem warto wszystko odpowiednio zwymiarować.
  • Na beton – wewnętrzne schody drewniane na betonie dedykowane są wnętrzom na wskroś nowoczesnym i stylowym; to rozwiązanie bezpieczne i trwałe.

Każdy rodzajów schodów kryje w sobie indywidualne podejście do klienta oraz maksymalne dopasowanie do jego potrzeb. Śmiało można więc stwierdzić, że oto u polskiego producenta zamówić można schody uszyte niemal na miarę – jej wyznacznikiem są nie tylko potrzeby klienta, ale i jego osobiste gusta i preferencje.

Listę Best produktów otwierają…

Schody dywanowe. Specjalizacja w ich produkcji sprawia, że solidne schody drewniane na Śląsku pochodzące z oferty schody-orzesze.pl to właśnie schody dywanowe. Podkreślić trzeba by tu niezmienny trend konsumencki – inwestorzy i kupujący chcą cieszyć się dostępem do schodów maksymalnie naturalnych i solidnie wykonanych. To wszystko mają w sobie schody dywanowe właśnie. Niech będą więc jak czerwony dywan i prowadzą inwestorów lekko i przyjemnie przez całe życie.

Jeden komentarz

  1. Piękne schody! Szczególnie przypadły mi do gustu te z fotografii, bodajże półkowe. Nadają wnętrzu zupełnie nowego, lekkiego charakteru i są wspaniałą dekoracją otoczenia.

Dodaj komentarz