koc

Koce, które pokochasz jesienią

Jesień to okres, który każdy kojarzy z ciepłym kocem i gorącą, aromatyczną herbatą. Spędzanie w ten sposób chłodnych wieczorów jest niezwykle przyjemne, jednak aby chwila ta spełniała swoje zadanie, należy wcześniej zadbać o odpowiednią narzutę. Oferta rynkowa jest niezwykle szeroka, a decyzja naprawdę trudna – ilość wzorów, kolorów i grubości onieśmiela, ale i pozwala dostosować koc do własnych preferencji.

Przytulne i ciepłe

Koce, bez których jesienne wieczory nie będą miały magicznego klimatu charakteryzują się grubym materiałem, które daje odpowiednia ilość ciepła, jest miękki i przyjemny w dotyku i oczywiście odpowiednio duży. Producenci stawiają również na nowoczesny design, dlatego koce spełniają również funkcje dekoracyjną we wnętrzu. Wiele z nich posiada modne i stylowe wzory, barwy połączone w stylu ombre lub są jednokolorowe, jednak odcienie wpasowują się w najnowsze trendy. Niektóre koce posiadają dodatkowy materiał pod spodem, który gwarantuje jeszcze więcej ciepła.

Jaki koc na jesień?

Koce idealne na chłodną porę roku zakupić można w wielu sklepach, zarówno stacjonarnych, jak i internetowych. Agatameble.pl podczas jesieni posiada ofertę specjalną, która obejmuje wysokiej jakości koce o różnych fakturach i różnej grubości materiałów, z których zostały uszyte. Zapewnienie szerokiego wyboru przez sklepu tego typu pozwala wybrać produkt, który spełnia wszystkie nasze wymagania i sprawdzi się doskonale podczas krótkich, jesiennych dni.

Jednym z najbardziej przytulnych i miękkich jest koc polarowy. Wiele z nich składa się tylko z jednej warstwy, która daje całkiem dużo ciepła, jednak doskonałym rozwiązaniem jest wybranie koca składającego się z dwóch warstw. Od spod przyjemny w dotyku polar, a na wierzchu tkanina z długim, miękkim i gęstym włosiem.

Mnóstwo ciepła podczas chłodnych dni da koc, który podszyty jest podkładem z sherpy imitującej naturalną wełnę owczą. To rozwiązanie, które sprawia, że materiał nie mechaci się, a jego kolory po wielu praniach nadal są intensywne. Owcza wełna wykazuje duże właściwości termiczne, dzięki czemu nie tylko podczas jesieni, ale nawet ostrej zimy koc świetnie sobie poradzi z ogrzaniem nas.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *