odkurzacz

Akcesoria, które ułatwią Ci sprzątanie

Sprzątanie nie musi być cotygodniową udręką – dzięki pomocnym akcesoriom można zadbać o czystość w domu w sposób jeszcze prostszy i przyjemniejszy!

Nie każdy z nas przepada za sprzątaniem, ale od czasu do czasu warto zadbać o swój dom. W tym celu można wykorzystać także różne akcesoria, które pomagają w czyszczeniu różnych nawierzchni.

Na co warto się zdecydować? Zapraszamy do sprawdzenia porad przygotowanych wspólnie ze sklepem internetowym leifheitsklep.pl oferującym szeroką gamę produktów do sprzątania.

Ochronne rękawice gumowe

Sprzątanie bez rękawic może wydawać się bardziej precyzyjne, ale przez kontakt z detergentami oraz wodą nasze dłonie i paznokcie są bardziej narażone na podrażnienia, łuszczenie się i pękanie.

Aby zapobiec takim konsekwencjom, wystarczą dopasowane rękawice gumowe. Do bardziej intensywnych prac, na przykład szorowania czy sprzątania łazienki, lepiej wybrać rękawice grubsze. Do prac wymagających dokładności, te wykonane z cieńszej gumy.

Ściereczki z mikrofibry

Nadal korzystasz ze zwykłych ściereczek bawełnianych? W takim przypadku warto zmienić je na nowocześniejsze – w sklepie leifheitsklep.pl możemy zakupić wysokiej jakości ściereczki z mikrofibry przeznaczone do sprzątania różnych nawierzchni.

Mikrofibra to materiał doskonale zbierający zanieczyszczenia i polerujący nawierzchnie, dlatego doskonale nadaje się nawet do takich nawierzchni jak okna, lustra czy kabiny prysznicowe. Pamiętajmy o tym, aby do łazienki i WC korzystać z innych ściereczek niż do reszty domu ze względu na higienę.

Drążki

Nie możesz często dosięgnąć do wysoko położonych okien czy usunąć pajęczyn z sufitu? W takim razie pomoże ci drążek – w sklepie leifheitsklep.pl można zakupić drążki drewniane i stalowe, które dopasowane są do różnych produktów Leifheit, na przykład myjek.

Mop do podłogi

Z nim zmywanie podłóg będzie jeszcze łatwiejsze – mop to niezbędny dodatek w każdym domu, w którym chcemy utrzymać podłogę w czystości bez wysiłku.

Leifheit dostarcza wysokiej jakości mopy podłogowe, które dzięki specjalnemu systemowi odwirowywania pozwalają na uzyskanie optymalnej wilgotności myjki.

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz